O firmie

 

Witamy w sklepie internetowym LOTON

Początek roku 2020 to dla naszej Firmy nowe otwarcie: zmiana dotychczasowej nazwy na LOTON Cosmetics. Nowe logo, nowa energia, ambicje i wielkie plany na przyszłość. I tylko idee przyświecające naszej działalności od ponad 60 lat pozostają niezmienne: łączenie tradycji z nowoczesnością, zaprzęganie innowacyjnych rozwiązań w służbie kosmetologii, w oparciu o szacunek do natury.

Jesteśmy pierwszą firmą w powojennej Polsce, która powstała by specjalizować się w kosmetyce do stylizacji i pielęgnacji włosów.

Korzystając na wieloletnich doświadczeń specjalistów w dziedzinie technologii kosmetycznej, tworzymy dla Państwa wyjątkowe formulacje, bazujące na naturalnych składnikach, których skuteczność działania potwierdzają liczne badania laboratoryjne oraz certyfikaty jakości.

Loton Cosmetics to także szacunek do tradycji, do mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo kosmetyki do stylizacji włosów oparte na niezmienionej w swym składzie od 60 lat, opatentowanej formule naturalnych wyciągów białkowych. Loton 2 i Loton 4 – bo o nich mowa, z uwagi na wartości użytkowe, uznawane za jedyne w swoim rodzaju, były hitem sprzedażowym w powojennej Polsce. Kochały je nasze babcie, mamy i ku naszej dumie, po dziś dzień cieszą się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem. Stały się one naszymi produktami flagowymi – co roku dostarczamy ich na polski rynek około miliona sztuk. To wyraz szczególnego zaufania jakim zostaliśmy obdarzeni i za które dziękujemy.

Oprócz szerokiej gamy najróżniejszych produktów do codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogactwo naturalnych olejków, produkty do pielęgnacji ciała, innowacyjne kosmetyki do twarzy, o szerokim spektrum działania, jak również produkty z pogranicza kosmetyki (spirytusy salicylowe, zmywacze go paznokci czy produkty antybakteryjne) oraz artykuły chemii gospodarstwa domowego.

 

                                                                                                                                      Wciąż zmieniamy się dla Was.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl